|
|
Geachte heer, mevrouw,
Zoals u van ons gewend bent houden wij u graag op de hoogte van ontwikkelingen die voor u relevant (kunnen) zijn.
Op onze website vindt u allerhande interessante informatie. Wij plaatsen wekelijks berichten voor u op onze site.
In deze E-newsletter vindt u aantal van de meest recente berichten. Het gehele bericht kunt u lezen door op 'Lees meer' te klikken.
Met vriendelijke groet,
K. Venema Assurantiën
|
|
|
|
Veel mkb’ers zijn bezorgd over de gevolgen van de coronacrisis als de steunmaatregelen minder worden. Bent u bang dat u straks mensen moet ontslaan? Bereid u dan vast voor. Ga bijvoorbeeld na of ontslag met wederzijds goedvinden een oplossing is.
|
|
Als u een eenmanszaak heeft, zijn zakelijk en privé met elkaar verweven. Dat kan problemen geven bij een scheiding, een faillissement, arbeidsongeschiktheid of overlijden. Hoe zorgt u ervoor dat uzelf, uw partner en uw bedrijf niet te veel financiële risico’s lopen? Drie tips.
|
|
|
|
Alles wordt ieder jaar duurder, ook verzekeringen. Maar bij de ene verzekeraar gaan de premies harder omhoog dan bij de ander. En als de premieverschillen groter worden, bent u dan bij uw huidige verzekeraar wel goed af? Wij checken het voor u en zoeken dan ook uit of u ergens anders een betere dekking kunt krijgen.
|
|
Zijn uw kantoormedewerkers weer thuis gaan werken? En heeft u uw bedrijfslaptops aan hen uitgeleend om dat mogelijk te maken? Dan is het goed om even aandacht te schenken aan de risico’s. Want zijn de bedrijfslaptops buiten het bedrijfspand wel verzekerd?
|
|
|
|
|